Grāmatas latviešu valodā elektroniski. Elektroniskās grāmatas. E-grāmatas. Grāmatas elektroniski. Lasītava.

Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
...
Sākums » E-grāmatas » Ārzemju

Anželika
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Grāmatu sērija par neparastu piedzīvojumu pilnu mīlestību
1.grāmata - Anželika-eņģeļu marķīze; Tulūzas kāzas; Luvras galerijās; Sārts Grēvas laukumā
2. grāmata - Ceļš uz Versaļu. Anželika un karalis
3.grāmata - Nesavaldāmā Anželika
4.grāmata - Dumpīgā Anželika
5.grāmata - Anželikas mīlestība
6.grāmata - Anželika Jaunajā Pasaulē
7.grāmata - Anželikas kārdināšana
8.grāmata - Anželika un dēmons
9.grāmata - Anželika un ēnu sazvērestība
10.grāmata - Anželika Kvebekā 1. un 2 grāmata
11.grāmata - Anželika. Cerību ceļš. 1. un 2 grāmata
12.grāmata - Anželika Uzvara

Anželika ir izputējuša muižnieka meita no Francijas provinces Puatu. Viņas bērnība pagājusi lauku klusumā un izglītību viņa ieguvusi kādā sieviešu klosterī Puatjē. 1656 gadā viņa uzzina, ka ļoti bagātais grāfs Žofrē de Peiraks no Tulūzas viņas tēvam lūdzis viņas roku, un ir spiesta piekrist laulībām, lai glābtu no nabadzības savu ģimeni.
Izrādās, ka grāfs de Peiraks ir neparasts cilvēks. Neskatoties uz to, ka viņš klibo un sejā viņam zobena cirsta rēta, viņš ir neparasti pievilcīgs. Būdams zinātnieks, ceļotājs, dzejnieks, viņš ir arī asprātīgs un interesants sarunu biedrs. Bagātību ieguvis ar savu darbu un talantu. Būdams sieviešu mīlulis, viņš mīlestībā līdz šim saskatījis vienīgi baudu, tomēr, kad satiek Anželiku iemīlas viņā. Anželika sākumā izjūt pret viņu bailes un riebumu, bet iepazinusi tuvāk arī iemīl. Tomēr viņu laime nav ilga, jo jaunais karalis Luijs XIV cenšas iznīcināt visus, kuri pēc viņa domām kaut kādā veidā var kaitēt viņa karaļa varai. Žofrē lielā bagātība kļūst par iemeslu viņa arestam un viņš tiek notiesāts uz nāvi sadedzinot sārtā, lai gan Anželika visiem spēkiem cenšas glābt vīru, gan nolīgstot talantīgu advokātu, gan izmantojot savu ietekmi uz karaļa opozīcijas augstmaņiem.
Tāds īsumā ir pirmās grāmatas saturs. Kāds ir Anželikas turpmākais liktenis un vai grāfs de Peiraks patiešām sadega sārtā, par to uzzināsiet izlasot šo interesanto un ļoti aizraujošo grāmatu sēriju.
Ir uzņemta arī Francijas vēsturiski avantūriski romantiska 5 sēriju filma ar Mišelu Mersjē un Robēru Osseinu galvenajās lomās. šo filmu torrent failu var ielādēt no šejienes
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]