Grāmatas latviešu valodā elektroniski. Elektroniskās grāmatas. E-grāmatas. Grāmatas elektroniski. Lasītava.

Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
...
Sākums » E-grāmatas » Bērnu, jauniešu

Mollija Mūna
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Mollijas Mūnas fantastiskā hipnozes grāmata
Mollija Mūna aptur pasauli
Mollijas Mūnas hipnotiskais ceļojums laikā

Bārenīte Mollija Mūna pavisam maziņa atrasta kartona kastē ar uzrakstu 'mūna mīkstās karameles". Veselus desmit gadus Mollija ir dzīvojusi tumšaja Hārdvikas bāreņu namā bargās Andersona jaunkundzes uzraudzībā. Taču viņas dzīve sagriežas kājām gaisā vienas nakts laikā, kad viņa uziet noslēpumainu grāmatu par hipnozes mākslu un atklāj sevī neticamu talantu - spēju likt apkārtējiem darīt pilnīgi visu ko viņa vēlas.
Aizbēgusi no bāreņu nama, Mollija dodas slavas un bagātības meklējumos uz Ņujorku. Taču ceļā viņai jāparvar vairāki bīstami šķēršļi tad, kad Mollijai lūdz izmeklēt kāda amerikāņu miljardiera tumšos darījumus, meitenei nākas stāties pretī nāvi nesošam pretiniekam. Primo Sems ir hipnozes meistars kurš slepeni kontrolē Holivudas spožāko zvaigžņu prātus. Mollija, Rokijs un Petula tiekas ar Sellu Oskara balvas pasniegšanas ceremonijā un veic dažus pārsteidzošus atklājumus,
trešajā grāmatā Mollija kopā ar labāko draugu Rokiju ir nonākuši nepareizajā vietā un nepareizajā laikā viņus nolaupa varaskārs, laikā ceļojošs maharadža. Lai Mollija nekad nekļūtu par izcilu hipnotizētāju, viņš meiteni aizved uz 19. gs. Indiju. Tur Mollija nokļūst aci pret aci ar sevi pašu, jo maharadža aizved atpakaļ laikā arī četras jaunākas Mollijas.
2005
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]