Grāmatas latviešu valodā elektroniski. Elektroniskās grāmatas. E-grāmatas. Grāmatas elektroniski. Lasītava.

Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
...
Sākums » E-grāmatas » Filozofija

Dzīves mācība
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Debesis cilvēkā jeb Dzīves mācība. 1. grāmata
dzīves mācības pirmā grāmata, kas palīdz sasniegt jaunu apziņas pakāpi tiem, kuri vainu nemeklē citos cilvēkos, bet, izvērtējot savas kļūdas, spēj no sirds piedot un mīlēt. Šajā darbā radošs lasītājs ne tikai atradīs informāciju, kā paša spēkiem atbrīvoties no fiziskām kaitēm, bet arī sapratīs, kā atrisināt sasāpējušas problēmas, rast dvēseles mieru un līdzsvaru starp materiālo un garīgo pasauli. Darba izklāsts apzināti veidots viegli saprotams un vienkāšs.
Piedodu sev I daļa Doties tālāk. 2. grāmata
Šīs grāmatas radošs lasītājs viegli sapratīs, ka sarežģītās dzives situācijās, slimībās un neveiksmes nav vainas un vainīgo, ir kļūdas. Turklāt kļūdās visi. Prakse liecina, ka cilvēki, kas savas kļūdas dedzīgi noliedz, vienmēr sevī uzņēmuši spēcīgu vainas izjūtu. Viņi nesaprot, ka neviens tos ne pie kā nevaino. Godīgs cilvēks savas kļūdas atzīst. Un izeja nav paššaustišana, bet svētīgais piedošanas darbs, atbrīvojot vainas izjūtu, bailes un dusmas.
To izprotot un apgūstot, dzīve iemirdzas pavisam citās, daudz košākās krāsās. Grāmatas izklāsts apzināti veidots vienkāršā valodā.
Šī grāmata ir nepieciešama, lai cilvēkam pierādītu, ka viņš pats var sevi izdziedināt.
Piedodu sev. II dala Dārgās dusmas. 2. grāmata
Piedodu sev. Cerību siltums. 3. grāmata
Arī šajā darbā autore turpina skaidrot stresu valodu palīdz rast cēloņos dažādām slimībām un problēmām. Pirmo reizi viņa runā, piemēram, par skumju, kauna, nevēlēšanās, pazemojuma u.c. enerģijām, kā arī par to, kā cilvēki stresus spēj apspiest, nomākt līdz stāvoklim, kad tos vairs nejūt. Tāpat kā iepriekš, viņa tos reducē uz baiļu, vainas izjūtas un dusmu pamatstresiem, mācot ar tiem sarunāties kā ar skolotājiem un atbrīvot no dvēseles cietuma.
Piedošanas mācība izrādīsies vienkārša un pieņemama tiem, kas savas kļūdas spēj atzīt, bet to noraidīs skeptiķi, kas vainīgos meklē citos cilvēkos vai ārējos apstākļos.
“Kad es piedodu, spēju iemīlēt, spēju kļūt laimīga, varu būt vesela un man veicas viss, ko daru,” uzsver grāmatas autore.
Piedodu sev. Mīlestības gaišais avots 4. grāmata
Arī šajā darbā autore turpina skaidrot stresu valodu
Piedodu sev, Sāpes tavā sirdī. 5. grāmata
Stresu valodas prasme un šīs prasmes lietošana ikdienā padara galvu skaidru, dvēseli vieglu un ķermeni veselu. Stresu valodas prasme ļauj Jums satikties ar draugu, kuru Jūs līdz šim nepazināt tas ir Jūsu ķermenis, kas runā stresu bezvārdu valodā. Sazinoties ar ķermeni, saņemat padziļinātu valodas apmācību, kas ir īpaši interesanta un nekad nekļūst apnicīga. Šādi iemācaties sevi pazīt un skatīties uz pasauli jaunā gaismā.
Jūs kļūstat par redzošu.
Piedodu sev. Saskaņas pilnība. 6. grāmata
Arī šajā darbā autore turpina skaidrot stresu valodu
Piedodu sev. Patiesā un šķietamā piedošana. 7. grāmata
Nav sliktu cilvēku un nav labu cilvēku, ir cilvēki. Un ikviens var kļūt par Cilvēku. So iespēju sniedz zināšanas. Zināšanas dod mācība. Zināšanas, kas dvēselē rada atbildes trīsas, sniedz sirds gudrību. Tomēr iekaltas gudrības liecina tikai par saprāta esamību.
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]