Grāmatas latviešu valodā elektroniski. Elektroniskās grāmatas. E-grāmatas. Grāmatas elektroniski. Lasītava.

Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
...
Sākums » E-grāmatas » Bestsellers

Meitene ar pūķa tetovējumu, kas spēlējās ar uguni un izpostīja sirseņu pūzni(Triloģija)
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Meitene ar pūķa tetovējumu
triloģijas pirmā grāmata - romāns ir zviedru literatūras fenomens, kas pārsteidzis visu pasauli, un romāna galvenā varone Lisbeta Salandere jeb meitene ar pūķa tetovējumu tiek uzskatīta par vienu no savdabīgākajiem tēliem pasaules literatūrā vairāku gadu desmitu laikā.
"Lārsons ir radījis neparasti harismātisku "taisnīgās atriebējas" tēlu, kas ir viens no spēcīgākajiem mūsdienu literatūrā. Visas 2100 MILLENNIUM triloģijas lappuses izlasīju vienā elpas vilcienā ar tādu pašu prieku, aizrautību un satraukumu, ar kādu savulaik lasīju Dimā, Dikensa un Igo darbus.

Meitene, kas spēlējās ar uguni
triloģijas otrā grāmata
LIsbeta Salandere ne tikai aiz­raujoši spēlējas, bet pat pārdroši izaicina uguni un dažāda kalibra noziedzniekus, satracinot kriminālās un tieslbsargājošās aprindas tā, ka lasītājs tiek piespiests bezierunu kapitulācijai, lai paliktu nomodā līdz grāmatas pēdējās lappuses izlasīšanai. Domāju, ka zviedriem ir pamats jukt prātā aiz sajūsmas un lepnuma par triloģijas Millennium panākumiem pasaulē!

Meitene, kas izpostīja sirseņu pūzni
Triloģijas MILLENNIUM trešā grāmata
Sālgrēna slimnīcā Gēteborgā ieved divus smagi ievainotus cilvēkus. Viens no viņiem ir Līsbeta Salandere, kas izsludināta meklēšanā par trim slepkavībām.
Viņai ir dzīvībai bīstams ievainojums galvā un nepieciešama steidzama operācija.
Otrs ir Aleksandrs Zalačenko, Lisbetas tēvs, kuram viņa uzbrukusi ar cirvi.
Kamēr Sālgrēna slimnīcā risinās spraigi notikumi, Mīkaels Blumkvists pēta Salanderes pagātni un drīz nāk uz pēdām patiesībai. Viņš raksta atmaskojošu reportāžu, kas attaisnos Līsbetu un satricinās Zviedrijas valdibu, drošības policiju un visu valsti. Līsbetai būs iespēja noslēgt rēķinus ar pagātni un panākt taisnības uzvaru.
Komentāru kopskaits: 1
0 Spam
1 DarkDranzer  
lieliska trilogija.paldies

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]