Grāmatas latviešu valodā elektroniski. Elektroniskās grāmatas. E-grāmatas. Grāmatas elektroniski. Lasītava.

Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
...
Sākums » E-grāmatas » Filozofija

Vai dzīve ir iepriekš izplānota? Kā pārvaldīt likteni un brīvo gribu
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Grāmatas autors Deivids R. Hamiltons ir ieguvis doktora grādu ķīmijā un strādājis zinātnisku darbu farmācijas nozarē. Viņš sarakstījis grāmatas, kas lasītājus iepazīstina ar cilvēka iekšējo spēku iespējām un māca pārvaldīt savu dzīvi. Tās tulkotas vairākās valodās un guvušas lielu atzinību. Arī latviešu lasītājs jau iepazinis Deivida R. Hamiltona darbu "Domā vesels!".
Vai esat prātojuši, kādēļ viss jūsu dzīvē norit tieši šādi? Vai nākotne ir kā iecirsta akmenī? Bet varbūt jūs to radāt paši ar saviem lēmumiem? Vai cilvēka brīvā griba spēj ietekmēt likteni? Kur rūpju pārpilnā ikdienā smelties enerģiju un mieru?
Šos un daudzus citus jautājumus cilvēki ir uzdevuši jau gadsimtiem ilgi.
Savā jaunākajā grāmatā Deivids R. Hamiltons aplūko zinātniskus pierādījumus, kas palīdzēs rast uz tiem atbildes. Autors grāmatā ne vien izskaidro jaunākos zinātniskos pētījumus par laiku, hronobioloģiju, kvantu biolaukiem, epiģenētiku, dabas cikliem un daudziem citiem fenomeniem, bet arī atklāj, kā tie ietekmē mūsu ikdienu. Grāmatā sniegti lieliski padomi, kā stiprināt savu brīvo gribu, pārstāt cīnīties ar likteni un sākt pārvaldīt to. Autors sniedz padomus, kā radīt savas dzīves apstākļus un notikumus un izmantot likteņa spēkus savā labā.
Grāmata sniedz ne vien pārsteidzošas zināšanas par brīvās gribas un likteņa mijiedarbību, bet arī daudzus praktiskus vingrinājumus, kas palīdzēs izvirzīt mērķus, vizualizēt un sasniegt tos. Tā ļaus saprast, kā būt noteicējiem pār savu dzīvi!
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]