Grāmatas latviešu valodā elektroniski. Elektroniskās grāmatas. E-grāmatas. Grāmatas elektroniski. Lasītava.

Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
...
Sākums » E-grāmatas » Ārzemju

Pa Inku ceļu
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Karina Millere dzimusi Šveicē, uzaugusi ASV, Kārību salās un Austrālijā, runā piecās valodās. Viņa ir rakstniece un dokumentālā kino režisore, uzņēmusi vairākas filmas par ceļojumiem pa Āziju un Dienvidameriku,viņas grāmata par autostopu pārbraucienos iepazīto Vjetnamu ieguvusi lielu popularitāti Amerikā.
Šoreiz Karinas Milleres uzmanību saistījis Inku ceļš — viens no pasaules inženiermākslas brīnumiem, kas tika būvēts pirms vairāk nekā 500 gadiem, lai savienotu teiksmainās zelta impērijas tālākos nostūrus.
Izdevniecības National Geotfraphic uzdevumā rakstniece devusies pa Inku ceļu, lai izpētītu tā dramatisko vēsturi un seno inku takās rastu jaunus piedzīvojumus.
Pārvietojoties vai visos iedomājamos veidos — kājām, lopu vagonā, uz motocikla un pat ar smago militāro tehniku — un apmēram 4600 km garajā ceļā šķērsojot četras valstis, Karina Millere tiekas ar šamaņiem, zeltračiem un augstkalnu ganiem, piedalās narkotiku apkarotāju reidos, gaiļu un vēršu cīņās un karnevālos.
‘Pa Inku ceļu” ir ceļojumu grāmata šī vārda vislabākajā nozīmē — tā ir brīnišķīga pagātnes un tagadnes panorāma, kurā mūsdienu ainas mijas ar inku dzīves hroniku un kas precīzi portretē unikālu pasaules daļu un tās spilgtos ļaudis.
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]