Grāmatas latviešu valodā elektroniski. Elektroniskās grāmatas. E-grāmatas. Grāmatas elektroniski. Lasītava.

Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
...
Sākums » E-grāmatas » Populārzinātniski

Krāsns un pavards ģimenes mājā
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Sakarā ar to, ka Latvijā kurināmā iegāde kļūst arvien problemātiskāka, mājas apsildei vairs nevaram atļauties pirkt šķidro vai gāzes kurināmo, kā ari akmeņogles par nesamērīgi augstajām, mūsu algām un pensiju pabalstiem nekādi neatbilstošajām cenām, tāpēc jāsāk atkal domāt par vietējā kurināmā — malkas un kūdras lietošanu krāšņu kurināšanai.
Grāmatā aplūkota siltuma iegūšana, izplatīšana, siltuma zudumi un to novēršana. Dota krāšņu klasifikācija, pareiza krāsns tipa izvēle, krāsns sildvirsmas aprēķināšana atbilstoši apsildāmās telpas kubatūrai.
Atsevišķās nodaļās aplūkotas dažādu krāšņu, pavardu un maizes krāšņu konstrukcijas, kā arī krāsns komplektā ar kamīnu un pavardu. Liela vērība veltņa skurstenim, tā velkmei, cietā kurināmā kvalitātei.
Aplūkota arī krāsns, maizes krāsns un pavarda siltuma pārpalikuma racionāla izmantošana mazgātas veļas, lietū samirkušu drēbju un apavu žāvēšanai, kā ari gaļas un tās izstrādājumu kūpināšanai.
Atsevišķās nodaļās doti praktiski padomi, kā pašam uzmūrēt krāsni, kā ekspluatēt un remontēt apkures ierīces un kā tās pareizi kurināt.
Grāmatas satura labākai izpratnei dots plašs ilustratīvs materiāls.
Grāmata būs neatvietojams pafīgs gan ģimenes māju būvētājiem, gan tiem, kuriem nav pozitīvi atrisināta siltuma ieguves problēma.
Tuvākā nākotnē izdevniecība PRAKTISKĀ GRĀMATA laiž klajā Hugo Bruno Šterna oriģinālgrāmatu LABA UN LĒTA ĢIMENES MĀJA.
Tā ka grāmatā daudz attēlu, tabulu un aprēķinu formulu, tad Djvu fails
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]