Grāmatas latviešu valodā elektroniski. Elektroniskās grāmatas. E-grāmatas. Grāmatas elektroniski. Lasītava.

Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
...
Sākums » E-grāmatas » Ārzemju

Rets Batlers
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Aleksandras Riplijas romāna "SKĀRLETA" turpinājums
Skārletas O'Haras un Reta Batlera pretrunīgo raksturu cīņa turpinās, mijoties ar īsākiem vai ilgākiem saskaņas brīžiem ģimenē.
Tomēr ari šai laimei pienāk gals līdz ar kādu liktenīgu kuģa avāriju, kurā Skārletai ar dēlu un jaunāko meitu izdodas izglābties, bet Rets dzīvo vidū nav atrodams. Reta pazušana nozīmē vēl vienu pārbaudījumu Skārletas nelokāmajai gribai un raksturam, jo vienai jāuzņemas rūpes par ģimeni. Viņas iekšējais spēks un no īru senčiem mantotais skaistums pievelk daudzus vīriešus, un tas ir vēl viens pārbaudījums Skārletas izturībai. Tomēr viņa tos visus atraida, arvien vēl gaida… gaida brīnumainā kārtā atgriežamies Retu.
Tikmēr pati savu ceļu pasaulē meklē Reta un Skārletas meita Ketija. Trauslā un jūtīgā meitene sapņo par dzīvi uz skatuves, bet sastapšanās ar pelēcīgo realitāti neļauj šo sapni līdz galam īstenot.
Tomēr Ketijai, tāpat kā Skārletai, it visā palīdz spītīgais cīņas gars un pārliecība, ka rit atkal būs jauna diena, kad varēs sākt visu no gala.
Pat tad, kad Skārletai šķiet, ka jaunas dienas vairs nebūs, tomēr paliek cerība, ka kaut kur aiz izmisuma un paguruma miglas viņu gaida stiprais un pašpārliecinātais Rets Batlers
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]